Naturoterapeuta
Piotr Gęborys
Strona główna
O mnie
Oferta
Kontakt i dojazd
Terminy zajęć
Lomi Lomi
Gua Sha
Tai Qi
Qi Gong
Regresing
Bioenergoterapia
Reiki
Radiestezja
Bańka chińska
Łucznictwo
Oferta

Zajmuję się w życiu różnymi rzeczami. Od wielu już lat pracuję z energiami, z ciałem, z umysłem, z duszą. Spotykam wspaniałych nauczycieli, gromadzę wiedzę, poznaję siebie i świat dookoła mnie. Chciałbym także służyć innym pomocą w ich rozwoju i być towarzyszem na jakimś etapie ich drogi. Spośród tych rzeczy które odkrywam i doświadczam i które zmieniają mnie, niektóre z nich są już na dany moment gotowe we mnie do pracy z ludźmi. Czuję, że mogę już ich uczyć lub oferowac usługi i pomoc. Dlatego umieszczam tutaj poszczególne działy, w których będę publikował artykuły.


Na miejscu (Konopnica koło Lublina) jest wyposażony odpowiednio gabinet gdzie można skorzystać z masaży Lomi Lomi (tradycja hawajska), Gua Sha i bańką chińską (tradycja chińska). Masaże te są zarówno fizyczne jak i energetyczne, przy czym klienci bardziej wierzą w jeden z tych aspektów, w zależności od swojej aktualnej świadomości. Wykonuję też zabiegi z zakresu klasycznej bioenergoterapii i Reiki.

Prowadzę indywidualne sesje Regresingu jak również, w zależności od potrzeb klientów i moich możliwości, konsultacje z zakresu szeroko rozumianego rozwoju duchowego.

Chętnych do ćwiczenia Tai Chi (style Chen oraz Yang) a także  Qi Gong zapraszam do sali trenigowej.
Częstotliwość i godziny zajęć
grupowych ustalamy i dopasowujemy biorąc pod uwagę możliwości dojazdu i życzenia osób uczestniczących.

Terminy i miejsce pozostałych indywidualnych zajęć i zabiegów ustalamy w zależności od potrzeb.

Ze strzelnicy łuczniczej można korzystać indywidualnie po umówieniu terminu lub w określonych godzinach otwartych spotkań. Osoby początkujące mogą nauczyć się strzelać, dla osób nie posiadających własnego sprzętu na miejscu jest możliwość skorzystania z łuków o różnych siłach naciągu.